Vassari – nowa odsłona strony dla Specjalistycznego Salonu Kosmetologii i Podologii

Klient
Vassari
Odwiedź stronę
Założenia projektu
Vassari to miejsce stworzone z pasji, którą widać na każdym kroku. Tak więc projektując nową stronę internetową chcieliśmy oddać również tę pasję w Internecie. Zależało nam na tym, by odwiedzając stronę od samego początku było wiadomo, że trafiliśmy w dobre miejsce. Co więcej Vassari to nie tylko kosmetologia, tak więc strona musiała być nieco uniwersalna, tak aby designem pasować również do pozostałych specjalizacji salonu. Czy nam się udało? Oceńcie sami.
Kategorie
  • Strony Internetowe
  • Content Marketing

Piękno ponad wszystko

Jako, że jest to strona salonu piękna, musiała ona oddawać również to swoim wyglądem. Dopasowana czcionka, stonowane kolory, dobrze dobrane zdjęcia i grafiki pozwoliły osiągnąć ten efekt i zachować harmonię i spokój.

Nie tylko kosmetologia

Ważne było wyróżnienie pozostałych specjalizacji salonu. Do tego celu wykorzystaliśmy kafelki, które przenoszą nas do odpowiedniego działu. Oczywiście strona salonu Vassari jest w pełni responsywna i dopasowuje się do różnych urządzeń.

Piękne również słowa

Zadbaliśmy także o to, aby treści na stronie odzwierciedlały stan w jakim znajdują się Klienci i Pacjenci salonu Vassari. Chcieliśmy aby z każdego słowa biła pasja i miłość do tego co oferuje to miejsce.

Także prowadzisz salon urody lub studio fryzjerskie? Nie masz jeszcze swojej strony internetowej
lub masz ale dawno nieaktualną? Odezwij się! Chętnie pomożemy!

Napisz do nas

Bezpłatna konsultacja

Umów się z nami na bezpłatną konsultację, na której będziesz mógł poruszyć dowolny temat z zakresu marketingu. Postaramy Ci się pomóc, całkowicie bezpłatnie