Centrum Stolarstwa – współpraca od A do Z

Klient
Centrum Stolarstwa
Odwiedź stronę
Założenia współpracy
Centrum Stolarstwa to Klient, który trafił do nas z pomysłem - pomysłem otworzenia stolarni (kropka). Nie wszyscy muszą się na wszystkim znać, my znamy się na marketingu, oni są specjalistami w branży meblowej. Dlatego to nam powierzyli takie zadania jak wymyślenie nazwy, zaprojektowanie logo, stworzenie strony internetowej, stworzenie materiałów reklamowych, opiekę nad social mediami i kampanie reklamowe. Jak wygląda ta współpraca, w dużym skrócie, zobaczycie poniżej.
Kategorie
  • Strony Internetowe
  • Brandind & Design
  • SEO & SEM
  • Social Media
  • Marketing
  • Content Marketing

Nazwa i logo

Wbrew pozorom naming to nie taka prosta sprawa. Co raz ciężej jest wymyślić nazwę marki, która będzie niepowtarzalna, będzie posiadała wolną domenę i zapadała w pamięć. Centrum Stolarstwa oprócz nazwy zyskało również nowoczesne logo i materiały reklamowe.

Strona internetowa

Kolejny krokiem było stworzenie nowoczesnej strony internetowej, która zachęci potencjalnych Klientów do kontaktu i korzystania z usług nowopowstałej stolarni. Strona posiada elegancką szatę graficzną, bogatą ikonografiki oraz wiele rozbudowanych zakładek.

Pamiętamy nie tylko o komputerach

W świecie, w którym większość osób przegląda Internet za pomocą telefonu, bardzo ważne jest to by strona właśnie tam wyświetlała się perfekcyjnie i nie obciążała telefonu.

Copywriting

Tworząc stronę internetową zadbaliśmy również na niej o odpowiednie treści. Do każdej z zakładek napisaliśmy teksty, które mają zachęcić Klientów do wybrania usług Centrum Stolarstwa.

Marketing internetowy

Współpraca z Centrum Stolarstwa trwa w najlepsze. Jesteśmy odpowiedzialni za prowadzenie firmowego Facebooka oraz kampanii reklamowych w Google Ads, Facebook Ads i email marketingu.

Również chciałbyś otrzymać kompleksową opiekę marketingową?
Odezwij się do nas i dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Napisz do nas

Bezpłatna konsultacja

Umów się z nami na bezpłatną konsultację, na której będziesz mógł poruszyć dowolny temat z zakresu marketingu. Postaramy Ci się pomóc, całkowicie bezpłatnie