Namyslo Transport – strona internetowa firmy transportowej

Klient
Namyslo Transport
Odwiedź stronę
Założenia projektu
Namyslo Transport to marka córka większej grupy kapitałowej Namyslo Group z południa Polski. Klient kolejny raz obdarzył nas zaufaniem i tym razem zlecił stworzenie strony internetowej, która podkreśli możliwości transportowej, które oferuje swoim Klientom. Projektując tę stronę www skupiliśmy się więc na wyeksponowaniu najważniejszych usług oraz doświadczenia w transporcie firmy Namyslo Transport.
Kategorie
  • Strony Internetowe
  • Content Marketing

Nowoczesna i dynamiczna strona www

Tworząc stronę internetową dla Namyslo Transport, chcieliśmy zadbać o to aby była nowoczesna i dynamiczna oraz by podkreślała najważniejsze atuty firmy.

Nie zabrakło miejsca na ikonografiki, zdjęcia i przejrzyste sekcje tekstowe.

Pozyskiwanie leadów

Bardzo ważnym elementem strony są wezwanie do działa tzw. ``call to action``, które rozmieszczone są w kilku kluczowych miejscach. Natomiast po kliknięciu jakiegokolwiek z nich Klient trafia na podstronę kontaktową lub z dedykowanym formularzem wstępnej wyceny transportu.

Dopasowana do każdego ekranu

W czasach gdy każdy z nas poświęca dziennie chociaż chwilę na scrollowanie treści w telefonie, nie mogliśmy pominąć tak ważnej kwestii jak responsywność strony. Dlatego zadbaliśmy o poprawne wyświetlanie strony niezależnie od urządzenia użytkownika.

Także potrzebujesz strony internetowej dla swoich usług?
Powierz to nam i zyskuj nowych Klientów!

Napisz do nas

Bezpłatna konsultacja

Umów się z nami na bezpłatną konsultację, na której będziesz mógł poruszyć dowolny temat z zakresu marketingu. Postaramy Ci się pomóc, całkowicie bezpłatnie