Poprawienie strony na przykładzie strony szefa kuchni Tomasza Królikowskiego

Klient
Tomasz Królikowski
Odwiedź stronę
Założenia projektu
Tomasz trafił do nas ponieważ jego strona miała już dobrych kilka lat i dawno nie była odświeżana. Posiadała wiele błędów, nie była dostosowana do urządzeń mobilnych, nie posiadała certyfikatu SSL ani wyszukiwarki przepisów... to wszystko trzeba było poprawić, przy okazji aktualizując zdjęcia i treści.
Kategorie
  • Strony Internetowe

Mobilność i bezpieczeństwo

Pierwszym i jak ważnym krokiem w modernizacji strony Tomasza było dostosowanie jej do urządzeń mobilnych - to było coś co mocno kulało. Natomiast jeszcze ważniejsze było zabezpieczenie strony certyfikatem SSL oraz odpowiednimi wtyczkami, tak by każdy mógł czuć się na niej bezpiecznie.

Aktualizacja treści...

Bolączką wielu stron jest to, że ich treść była aktualna w momencie ich powstania. Mało kto pamięta o tym, aby regularnie aktualizować stronę, wrzucać aktualne opisy, oferty - podobnie było tym razem. Zadbaliśmy więc o to, by na stronie wszystko znów było świeże jak składniki, których używa Tomasz.

Nowe funkcjonalności

Aby dodać stronie nieco kolorytu, przeprojektowaliśmy zakładkę z przepisami, tworząc tam również wyszukiwarkę, która ułatwia poruszanie wśród nich. Coś co wydaje się oczywistością, nie było wdrożone do momentu przez długi czas, aż do teraz!

Ty również masz nieaktualną stronę, ale nie chcesz tworzyć nowej? Uważasz, że wystarczy ją delikatnie odświeżyć? Odezwij się! Chętnie pomożemy!

Napisz do nas

Bezpłatna konsultacja

Umów się z nami na bezpłatną konsultację, na której będziesz mógł poruszyć dowolny temat z zakresu marketingu. Postaramy Ci się pomóc, całkowicie bezpłatnie