Strona dla osiedla Świerkowy Zakątek

Klient
Pawlik Invest
Odwiedź stronę
Założenia współpracy
Świerkowy Zakątek Prestige to kolejne ``osiedle`` w naszym portofolio. Inwestorowi zależało na możliwie najkrótszym czasie realizacji przy zachowaniu najwyższych standardów i nowoczesnego designu, który miał odzwierciedlić charakter inwestycji. Strona Świerkowego Zakątku posiada wszystko to, co powinna posiadać strona oferująca apartamenty na sprzedaż. Oczywiście sercem strony jest specjalnie opracowany przez nas, interaktywny moduł wyboru mieszkań.
Kategorie
  • Strony Internetowe

Profesjonalna witryna dla inwestycji deweloperskiej

Nowoczesne i przemyślane osiedla wymaga dobrze przemyślanej strony internetowej, która podkreśli walory osiedla.

Interaktywne sekcje

Na stronie nie brakuje interaktywnych sekcji, na których potencjalny Klient może znaleźć najważniejsze informacje o inwestycji.

Zaawansowany moduł wyboru mieszkania

Stworzyliśmy zaawansowany, interaktywny moduł wyboru mieszkania, który pozwala wybrać nam piętro budynku, na którym chcemy przejrzeć mieszkania, następnie możemy wybrać konkretne mieszkanie i pobrać jego kartę lub skontaktować się z deweloperem.

Wszystko ma swoje miejsce

Odpowiednio dobrane ikony, kolory, czcionki, responsywność - to wszystko sprawia, że surfowanie po stronie Świerkowego Zakątka jest jeszcze przyjemniejsze.

Ty również planujesz inwestycję budowlaną i potrzebujesz strony internetowej
dla swojego biura deweloperskiego? Odezwij się

Napisz do nas

Bezpłatna konsultacja

Umów się z nami na bezpłatną konsultację, na której będziesz mógł poruszyć dowolny temat z zakresu marketingu. Postaramy Ci się pomóc, całkowicie bezpłatnie