Summer Baby – nowa strona internetowa producenta artykułów dla dzieci

Klient
Summer Baby
Odwiedź stronę
Założenia projektu
Summer Baby to znana marka w świecie fotelików i wózków dla dzieci. Strona, która reprezentowała markę do tej pory była przestarzała i nie oddawała charakteru produktów. Zależało nam więc na ociepleniu wizerunku i zbudowaniu pozytywnego wizerunku, szczególnie, że chodzi o zdrowie, a nawet życie dzieci. Nowa strona miała ma za zadanie przybliżyć odwiedzającym markę, ale również zapoznać ich z asortymentem, który można spotkać pod ich brandem. Całość zachowana jest w stonowanej i przyjaznej stylistyce, komponującej się z logo oraz materiałami firmy.
Kategorie
  • Strony Internetowe
  • Content Marketing

Nowoczesna i lekka strona internetowa

Zależało nam na stworzeniu przyjaznej, a zarazem lekkiej w odbiorze strony internetowej, skierowanej głównie do rodziców małych dzieci.

Z racji dynamicznego rozwoju marki, strona powstała w dwóch językach.

Dopasowanie

W dobie gdy ruch z urządzeń mobilnych często przewyższa ten z komputerów, chcieliśmy aby strona idealnie dopasowywała się do telefonów i tabletów.

Strefa Rodzica

Nasz autorski pomysł na pewnego rodzaju bloga, który jest podzielony na porady dla rodziców najmłodszych dzieci. Z artykułów można dowiedzieć się jak wybrać fotelik, co jest ważne w życiu maluszka, jak przygotować wyprawkę oraz wiele więcej.

Również jesteś producentem i chcesz przebudować stronę swojej marki?
Nie trać czasu i wyprzedź konkurencję!

Napisz do nas

Bezpłatna konsultacja

Umów się z nami na bezpłatną konsultację, na której będziesz mógł poruszyć dowolny temat z zakresu marketingu. Postaramy Ci się pomóc, całkowicie bezpłatnie