Centrum Narzędziowo-Metalowe Bormax – kompleksowa opieka marketingowa

Klient
Centrum Narzędziowo-Metalowe Bormax
Odwiedź stronę
Założenia współpracy
Centrum Narzędziowo-Metalowe Bormax to Klient, który całkowicie powierzył nam opiekę marketingową - oddelegowania zadań związanych z marketingiem pozwoliło odciążyć najważniejsze osoby w firmie, w tym właściciela i managerów odpowiedzialne za obsługę Centrum. Dotychczas podczas naszej wspólnej drogi udało nam się stworzyć nową stronę internetową, odświeżyć materiały reklamowe, okleić samochody, pomóc w projekcie wnętrza hali Dom & Ogród, zorganizować eventy, stworzyć dział sprzedaży internetowej oraz sklep internetowy, przygotować kampanie wizerunkowe na Facebooku oraz sprzedażowe w Google Ads, zadbać o marketing wewnętrzny oraz wiele, wiele więcej.
Kategorie
  • Strony Internetowe
  • Sklepy Internetowe
  • SEO & SEM
  • Social Media
  • Marketing
  • Marketing Automation
  • Content Marketing
  • Event Marketing

Nowa strona internetowa

Współpraca z Bormaxem to w dużej mierze odświeżanie istniejących materiałów, tworzenie nowych, szukanie pomysłów i inspiracji. Jednym z takich zadań było stworzenie nowej strony internetowej.

Ciąg dalszy współpracy

Wraz z rozwojem współpracy przejmowaliśmy kolejne wyzwania związane z marketingiem Centrum Bormax - opieka nad kanałami social media, kampanie w Facebook & Google Ads, dbanie i wizerunek firmy wewnątrz i na zewnątrz przedsiębiorstwa czy tworzenie gadżetów reklamowych.

Wizerunek Centrum

Wraz z budową nowej strony internetowej, zadbaliśmy o wykonanie sesji wizerunkowej całego zespołu Bormaxu. Zdjęcia znalazły się na stronie oraz posłużyły do komunikacji w social mediach.

Nieustający rozwój

Centrum Narzędziowo-Metalowe Bormax nie ustaje w rozwoju, co nas niezmiernie cieszy, ponieważ możemy wspierać je w tej drodze. Rozbudowa sklepu stacjonarnego, organizacja wydarzeń czy otwarcie działu sprzedaży internetowej - w każdym z tych procesów mamy swój większy lub mniejszy udział.

Organizacja wydarzeń

Co roku Bormax organizuje Dni Otwarte - od 2021 roku to właśnie my odpowiadamy za kompleksową opiekę nad tym wydarzeniem - relację z Dni Otwartych możecie obejrzeć na Youtubie.

Zależy Ci na outsourcingu usług marketingowych?
Odezwij się do nas i dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Napisz do nas

Bezpłatna konsultacja

Umów się z nami na bezpłatną konsultację, na której będziesz mógł poruszyć dowolny temat z zakresu marketingu. Postaramy Ci się pomóc, całkowicie bezpłatnie