Strona dla inwestycji deweloperskiej Apartamenty Zielona Przystań

Klient
MJ Deweloper
Odwiedź stronę
Założenia współpracy
MJ Deweloper to deweloper rozpoczynający działalność na terenie Kędzierzyna-Koźla. Stąd też dla swojej premierowej inwestycji jaką są Apartamenty Zielona Przystań, potrzebował eleganckiej strony internetowej, która godnie zaprezentuje ofertę powstającego budynku.
Kategorie
  • Strony Internetowe
  • SEO & SEM
  • Social Media
  • Marketing

Nowoczesna strona internetowa

Zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę internetową w stylu scrollpage, na której znajdują się najpotrzebniejsze rzeczy związane z inwestycją dewelopera.

Przejrzysty i czytelny układ

Strona zbudowana jest z przejrzystych i czytelnych bloków, które idealnie dopasowują się do urządzeń mobilnych. Posiada również dodatkowe efekty w postaci chociażby liczników i poruszających się elementów.

Zaawansowany moduł wyboru mieszkania

Stworzyliśmy zaawansowany, interaktywny moduł wyboru mieszkania, który pozwala wybrać nam piętro budynku, na którym chcemy przejrzeć mieszkania, następnie możemy wybrać konkretne mieszkanie i pobrać jego kartę lub skontaktować się z deweloperem.

Social media dla dewelopera

W toku współpracy z MJ Deweloper dbamy również o firmowe social media, prowadząc profil na Facebooku, tworząc wpisy ofertowe poprzeplatane z tymi angażującymi obserwujących.

Ty również planujesz inwestycję budowlaną i potrzebujesz strony internetowej
dla swojego biura deweloperskiego? Odezwij się

Napisz do nas

Bezpłatna konsultacja

Umów się z nami na bezpłatną konsultację, na której będziesz mógł poruszyć dowolny temat z zakresu marketingu. Postaramy Ci się pomóc, całkowicie bezpłatnie